google 3d

Baza wiedzy

Znaleziony temat: google 3d

Google 3D – jak korzystać z nowej funkcji?

Google 3D to nowa funkcja, która pojawiła się w wyszukiwarce Google. Dzięki niej możemy zobaczyć modele trójwymiarowe różnych przedmiotów, zwierząt czy budynków. Jak korzystać z tej funkcji i gdzie możemy ją znaleźć?

1. Wyszukiwanie w Google

Aby skorzystać z Google 3D, należy wpisać w wyszukiwarkę Google nazwę przedmiotu, który chcemy zobaczyć w trójwymiarze. Na przykład „kot w 3D”. Pojawi się wtedy wynik wyszukiwania, w którym będziemy mogli zobaczyć model trójwymiarowy kota.

2. Google Lens

Google Lens to aplikacja, która pozwala na skanowanie przedmiotów za pomocą aparatu w telefonie. Dzięki temu możemy zobaczyć modele trójwymiarowe różnych przedmiotów, np. mebli, roślin czy zwierząt. Wystarczy zeskanować przedmiot, a następnie wybrać opcję „Zobacz w 3D”.

3. Wyszukiwanie w Google Images

Google 3D można znaleźć również w wyszukiwarce Google Images. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu, a następnie wybrać opcję „Zobacz w 3D”. Pojawi się wtedy model trójwymiarowy przedmiotu.

4. Google Maps

Google Maps to aplikacja, która pozwala na przeglądanie map i zdjęć satelitarnych. Dzięki niej możemy zobaczyć modele trójwymiarowe różnych budynków i zabytków. Wystarczy wybrać interesujący nas obiekt, a następnie wybrać opcję „Zobacz w 3D”.

Google 3D to świetna funkcja, która pozwala na zobaczenie modeli trójwymiarowych różnych przedmiotów, zwierząt czy budynków. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć ich budowę i wygląd. Warto skorzystać z tej funkcji i odkryć świat w trójwymiarze!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: google 3d

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments