google snake

Baza wiedzy

Znaleziony temat: google snake

Jak grać w Snake na Google?

Snake to kultowa gra, która zyskała popularność w latach 90-tych. Wraz z rozwojem technologii, gra ta przeszła wiele modyfikacji i dostępna jest teraz w internecie. Jednym z najpopularniejszych miejsc, gdzie można zagrać w Snake, jest wyszukiwarka Google. W tym artykule dowiesz się, jak grać w Snake na Google.

Krok 1: Wyszukaj „Google Snake”

Aby zagrać w Snake na Google, należy wpisać w wyszukiwarkę hasło „Google Snake”. Po wpisaniu tego hasła, pojawi się okno z grą.

Krok 2: Rozpocznij grę

Po wyświetleniu okna z grą, należy kliknąć na przycisk „Play”. Gra rozpocznie się automatycznie.

Krok 3: Sterowanie w grze

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wąż porusza się automatycznie do przodu, a gracz musi nim sterować za pomocą strzałek na klawiaturze. Celem gry jest zjedzenie jak największej liczby kropek oraz unikanie zderzenia z przeszkodami.

Krok 4: Punkty i wynik

W grze Snake na Google gracz zdobywa punkty za zjedzenie kropek. Im więcej kropek zje, tym wyższy wynik osiągnie. Gra kończy się w momencie, gdy wąż zderzy się z przeszkodą.

Krok 5: Podsumowanie

Gra Snake na Google to świetna rozrywka dla każdego. Dzięki prostemu sterowaniu i łatwej do zrozumienia zasadzie gry, każdy może w nią zagrać. Jeśli szukasz sposobu na oderwanie się od codziennych obowiązków, to gra Snake na Google jest właśnie dla Ciebie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: google snake

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments