ile kosztuje allegro smart

Baza wiedzy

Znaleziony temat: ile kosztuje allegro smart

Ile kosztuje Allegro Smart?

Allegro Smart to usługa, która umożliwia użytkownikom platformy Allegro korzystanie z wielu dodatkowych funkcjonalności. Dzięki niej można m.in. skorzystać z bezpłatnej dostawy, przedłużonego okresu zwrotów czy też uzyskać dostęp do ekskluzywnych ofert. Ale ile kosztuje ta usługa?

Cena Allegro Smart uzależniona jest od wybranego planu subskrypcji. Na dzień dzisiejszy (stan na marzec 2021 r.) dostępne są trzy warianty:

1. Allegro Smart Standard – kosztuje 39,99 zł na miesiąc lub 299,99 zł na rok. W ramach tego planu użytkownik otrzymuje m.in. bezpłatną dostawę dla zamówień powyżej 40 zł, przedłużony okres zwrotów do 30 dni oraz dostęp do ekskluzywnych ofert.

2. Allegro Smart Premium – kosztuje 59,99 zł na miesiąc lub 499,99 zł na rok. Oprócz funkcjonalności oferowanych w planie Standard, użytkownik otrzymuje także bezpłatną dostawę dla wszystkich zamówień oraz możliwość skorzystania z programu „Kup teraz, zapłać później”.

3. Allegro Smart Prestige – kosztuje 99,99 zł na miesiąc lub 899,99 zł na rok. To najdroższy plan subskrypcji, który daje użytkownikowi dostęp do wszystkich funkcjonalności oferowanych przez Allegro Smart. Oprócz tego, użytkownik otrzymuje m.in. dedykowanego opiekuna klienta, szybszą obsługę reklamacji oraz bezpłatną dostawę w ciągu 24 godzin.

Warto zaznaczyć, że Allegro Smart oferuje także możliwość wypróbowania usługi za darmo przez 14 dni. Dzięki temu użytkownik może przetestować wszystkie funkcjonalności i zdecydować, czy warto zainwestować w subskrypcję.

Podsumowując, cena Allegro Smart zależy od wybranego planu subskrypcji i wynosi od 39,99 zł do 99,99 zł na miesiąc lub od 299,99 zł do 899,99 zł na rok. Warto jednak pamiętać, że dzięki tej usłudze można zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy, a także skorzystać z wielu ekskluzywnych ofert.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ile kosztuje allegro smart

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments