jak skontaktować się z allegro

Baza wiedzy

Znaleziony temat: jak skontaktować się z allegro

Jak skontaktować się z Allegro?

Allegro to jedna z największych platform e-commerce w Polsce, na której można kupować i sprzedawać różnego rodzaju produkty. Czasami jednak może się zdarzyć, że będziesz potrzebował skontaktować się z obsługą klienta Allegro w celu rozwiązania jakiegoś problemu. W tym artykule przedstawimy Ci różne sposoby, jakie masz do dyspozycji, aby skontaktować się z Allegro.

1. Kontakt przez formularz

Najprostszym sposobem na skontaktowanie się z Allegro jest wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej Allegro. W formularzu musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz opisać swoje pytanie lub problem. Po wysłaniu formularza, otrzymasz odpowiedź na podany adres e-mail.

2. Kontakt przez czat

Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skorzystać z czatu na stronie Allegro. W tym celu musisz wejść na stronę Allegro i kliknąć w ikonę czatu, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. W czacie będziesz mógł porozmawiać z konsultantem Allegro i uzyskać odpowiedź na swoje pytanie.

3. Kontakt przez telefon

Jeśli wolisz rozmawiać z konsultantem Allegro przez telefon, możesz skorzystać z numeru infolinii, który znajduje się na stronie internetowej Allegro. Numer infolinii jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 9:00 do 18:00.

4. Kontakt przez e-mail

Jeśli wolisz skontaktować się z Allegro przez e-mail, możesz napisać wiadomość na adres: pomoc@allegro.pl. W wiadomości musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz opisać swoje pytanie lub problem. Odpowiedź na Twoją wiadomość otrzymasz na podany adres e-mail.

5. Kontakt przez media społecznościowe

Jeśli preferujesz komunikację za pośrednictwem mediów społecznościowych, możesz skontaktować się z Allegro na Facebooku lub Twitterze. Na stronie Allegro na Facebooku i Twitterze znajdziesz wiele informacji na temat platformy oraz będziesz mógł porozmawiać z konsultantem Allegro.

Podsumowanie

Jak widać, masz wiele sposobów na skontaktowanie się z Allegro. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i uzyskaj odpowiedź na swoje pytanie lub rozwiąż swój problem. Pamiętaj, że obsługa klienta Allegro jest do Twojej dyspozycji i chętnie Ci pomoże.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak skontaktować się z allegro

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments