Ładowarka samochodowa Gryfice zadzwoń 576 501 601

Zachodniopomorskie

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa Automatyczne zaciskanie 10 W Niedalekie ładowanie Obrót o 360 stopni Air Vent Uchwyt samochodowy do telefonu iPhone Samsung Huawei Android

Ładowarka samochodowa Złocieniec

Simple Fast
Innowacyjne techniki pojawiają się w wyjątkowo silnym tempie, zwykle w sferze samochodowej. Rozciągają się systemy bezpieczeństwa, zmienia się komfort jazdy. Towarzyszy nam także postęp sprzęty, który uwalnia w utrzymaniu codziennym kierowcom. Do zabawy wchodzi system wykorzystania pola magnetycznego w kwestie bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej. Nowoczesne telefony urządzone w standard ładowania QI dostosowane są do tego sposobie ładowania.

 

zamów kuriera Expres poczta

Ładowarka samochodowa Złocieniec

Ergonomia i komfort

Ładowarka indukcyjna to rewolucyjne rozwiązanie dla każdych kierowców. Uchwyt posiada receptory wykrywające smartfona, jaki w terminie podnoszenia go do bazy przechwytują go ramionami i rozpoczynają ładowanie w danej chwili. Sam zaczep korzysta z inicjatywie akumulatora auta przy standardowym wejściu MICRO USB. Dużym plusem takiej metody jest wspomniany komfort użytkownika. Czerpiąc z ładowania indukcyjnego nie musimy denerwować się: różnymi kablami, które przeszkadzają nam koło drążka zmiany biegów, stresem wynikającym z nagłego podpinania dania na światłach w związku miejskim. Po prostu wystarczy wsiąść do samochodu, włożyć telefon do centrali i np. w linii do rzeczy ładować. W chwili tej niemal wszystek jest posiadaczem smartfona. Sprzęt używany jest do wielu celów: jako odtwarzacz multimedialny, do oglądania filmów, słuchania muzyki czy robienia zdjęć z wbudowanym aparatem fotograficznym. Te czynności powodują ciągłą stratę energii baterii przez co smartfon wymaga być na bieżąco ładowany. I tu biorąc pod opiekę oczekiwania kierowców także dla ich wygody powstała ładowarka indukcyjna.

Ładowarka samochodowa Złocieniec

Stabilność oraz szybkość

Atutem ładowarki indukcyjnej jest trwałe utrzymanie sprzętu podczas jazdy samochodem. Baza montowana istnieje w kratce środkowego nawiewu, przez co przydatna istnieje w jakiejś chwili dla kierującego samochodem lub dla pasażera. Uchwyt potrafi utrzymać sprzęt tak stabilnie, iż nie ma okazji żeby w wolny sposób zagroziło to np. upadkiem telefonu- nawet w sukcesie gwałtownych manewrów za kierownicą. Nowoczesna metoda Quick Charge 3.0 kupi na skuteczniejszy oraz wiele większy proces ładowania telefonu niż w średnim sprzęcie. Ładowarka indukcyjna obsługuje smartfony o szerokości od 4,5” do 6,5”. Pozwala też na szybką książkę ze meblem stanowiącym w infrastrukturze również jego obsługą jedną ręką. Ponadto jest możliwość obracania bazy wraz z telefonem nawet o 360°.

Ładowarka samochodowa Złocieniec

Łatwość montażu

Aby zmaksymalizować łatwość montażu zestaw zawiera inne elementy:

Baza- ładowarka indukcyjna
Zaczep montowany do nawiewu klimatyzacji
Kabel USB C
Proces montażu kończy się w dużo użyteczny i elegancki rozwiązanie. Do ładowarki dołączany jest zaczep oraz kabel USB- każde elementy są połączone. Do nawiewu klimatyzacji włożona zostaje baza, a kabel podłączony jest do złącza USB. Jest wtedy podejście bardzo intuicyjne dla każdych użytkowników. Indukcja staje się przyszłością -kamieniem milowym postępu. Człowiek staje się centralną postacią- presja i przede wszystkim czas to składniki codzienności życia. Urządzenia pozwalające maksymalnie ułatwić pracę, w współczesnym sukcesu ładowarka indukcyjna są pożądane nie tylko przez gadżeciarzy ale też dla każdego, kto lubi lekkie i wygodne rozwiązania.

Ładowarka samochodowa Złocieniec

zobacz również Uchwyt samochodowy do telefonu z ładowarką indukcyjną

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments