Kontakt

O Nas

 

Jeśli jesteś zainteresowany sprowadzeniem samochodu z USA to dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się importem samochodów z USA i Kanady. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie sprowadzic również motocykle , quady, skutery.                              

Importem aut z USA zajmujemy się od 2010 roku. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 200 zadowolonych klientów. Liczne pozytywne opinie potwierdzają nasze kwalifikacje.                     

Jesteśmy licencjonowanym dealerem na terenie USA , współpracujemy z najpopularniejszymi portalami aukcyjnymi samochodów w Ameryce.                          

Kupujemy samochody od sprawdzonych sprzedawców i towarzystw ubezpieczeniowych. Sprowadzany samochody nowe , używane , powypadkowe , bezwypadkowe oraz zabytkowe.                   

Posiadamy oddział naszej firmy w USA, Kanadzie oraz kilka placów przeładunkowych przy głównych portach. Dzięki czemu twój samochód po wylicytowanej trafia do naszej bazy gdzie starannie przygotowywany jest do wysyłki w kontenerze.                                  

Realizujemy usługę importu aut z USA kompleksowo. To znaczy od licytacji po dostarczenie pod wskazany adres w Polsce .                                

Nasi eksperci ds. Importu doradzą Państwu w wyborze samochodu. Przedstawimy prognozowane koszty oraz cenę zawierająca wszystkie opłaty.                   

Więcej informacji odnośnie współpracy możecie znaleźć w zakładce Zasady Zakupu.                   

Przed zakupem weryfikujemy historie pojazdu w systemach CARFAX lub Autocheck. Aktualnie w bazie CARFAX znajduje się 14 mld wpisów dotyczących pojazdów. Jest to znakomita baza informacji na temat legalności samochodu, przebiegu oraz historii wypadkowości.