ok google

Baza wiedzy

Znaleziony temat: ok google

Ok Google – jak wykorzystać głosowe wyszukiwanie w popularnych serwisach internetowych?

Ok Google to funkcja, która pozwala na korzystanie z wyszukiwarki Google za pomocą głosu. Jednakże, mało kto wie, że można z niej korzystać także w innych popularnych serwisach internetowych. W tym artykule przedstawimy, jak wykorzystać funkcję Ok Google w serwisach takich jak Allegro, Amazon, Bing, eBay, Vimeo, Yandex, Alibaba czy AliExpress.

1. Allegro
Aby skorzystać z Ok Google na Allegro, należy wpisać w wyszukiwarkę Google odpowiednie hasło, np. „Ok Google, szukaj na Allegro”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam butów sportowych”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu Allegro.

2. Amazon
W celu skorzystania z Ok Google na Amazon, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na Amazon”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam książki o programowaniu”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu Amazon.

3. Bing
Aby skorzystać z Ok Google na Bing, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na Bing”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam informacji o nowym filmie Marvela”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu Bing.

4. eBay
W celu skorzystania z Ok Google na eBay, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na eBay”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam starej konsoli do gier”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu eBay.

5. Vimeo
Aby skorzystać z Ok Google na Vimeo, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na Vimeo”. Następnie należy podać nazwę filmu, który chcemy znaleźć, np. „szukam filmu dokumentalnego o kosmosie”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu Vimeo.

6. Yandex
W celu skorzystania z Ok Google na Yandex, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na Yandex”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam rosyjskiego przepisu na pierogi”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu Yandex.

7. Alibaba
Aby skorzystać z Ok Google na Alibaba, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na Alibaba”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam hurtowni z ubraniami”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu Alibaba.

8. AliExpress
W celu skorzystania z Ok Google na AliExpress, należy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło „Ok Google, szukaj na AliExpress”. Następnie należy podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć, np. „szukam taniego smartfona”. Google wyświetli nam wyniki wyszukiwania z serwisu AliExpress.

Podsumowanie
Ok Google to funkcja, która pozwala na korzystanie z wyszukiwarki Google za pomocą głosu. Jednakże, można z niej korzystać także w innych popularnych serwisach internetowych, takich jak Allegro, Amazon, Bing, eBay, Vimeo, Yandex, Alibaba czy AliExpress. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło i podać nazwę produktu, który chcemy znaleźć. Dzięki

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ok google

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments