youtube download pc

Baza wiedzy

Znaleziony temat: youtube download pc

Jak pobrać filmy z YouTube na komputerze?

YouTube to jedna z najpopularniejszych platform wideo na świecie. Zawiera miliony filmów, które można oglądać online. Jednakże, czasami chcemy pobrać te filmy na nasz komputer, aby móc je obejrzeć offline lub udostępnić je innym osobom. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów na pobranie filmów z YouTube na komputerze.

1. Użyj strony internetowej do pobierania filmów

Istnieje wiele stron internetowych, które umożliwiają pobieranie filmów z YouTube. Wystarczy skopiować link do filmu z YouTube i wkleić go na stronie internetowej. Następnie wybierz format i rozdzielczość, w jakiej chcesz pobrać film. Jedną z popularnych stron jest SaveFrom.net.

2. Użyj oprogramowania do pobierania filmów

Możesz również pobrać oprogramowanie do pobierania filmów z YouTube na swój komputer. Istnieje wiele darmowych programów, które można pobrać z internetu. Po zainstalowaniu programu, skopiuj link do filmu z YouTube i wklej go do programu. Następnie wybierz format i rozdzielczość, w jakiej chcesz pobrać film.

3. Użyj dodatku do przeglądarki

Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej, możesz zainstalować dodatek, który umożliwi pobieranie filmów z YouTube. Wystarczy znaleźć odpowiedni dodatek w sklepie z aplikacjami dla Twojej przeglądarki. Po zainstalowaniu dodatku, pojawi się przycisk do pobierania filmów pod każdym filmem na YouTube.

Podsumowanie

Pobieranie filmów z YouTube na komputerze jest łatwe i szybkie. Możesz użyć strony internetowej, oprogramowania lub dodatku do przeglądarki. Pamiętaj jednak, że pobieranie filmów z YouTube jest nielegalne, chyba że masz zgodę właściciela filmu.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: youtube download pc

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments